Poznaj karmy Haringo

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj szczegółowe opisy karm.

Karmy Haringo kupisz wyłącznie w naszym sklepie internetowym u Śledzi.

Haringo just beef with veggies – monobiałkowa karma sucha z 84% wołowiny z warzywami dla psów dorosłych

Haringo just beef with veggies puppy – monobiałkowa karma sucha z 84% wołowiny z warzywami dla szczeniąt

Już wkrótce – nowy smak wysokomięsnej, monobiałkowej karmy będzie dostępny!

Technologia

Karmy Haringo to niskoprzetworzone jedzenie dla psów najwyższej jakości.

Wyobraź sobie, że chcesz zrobić dla swojego psa domowe smakołyki z mięsa i warzyw. Zapewne wybierasz odpowiedni rodzaj mięsa, który mielisz w maszynce do mielenia mięsa – nie używasz mięsnych odpadów, w końcu chcesz dla swojego psa jak najlepiej. Możliwe, że dodajesz odrobinę wątróbki – w końcu to wartościowy dodatek. Do mięsa dodajesz starte na tarce lub zmielone warzywa – tylko te, które naprawdę służą psu. Nie dodajesz żadnych substancji konserwujących, poprawiających smak lub zapach – bo po co, i tak będzie pyszne, a ważne też, by było naturalne. Formujesz z masy, którą uzyskałeś po połączeniu składników kształt smaczków – pewnie płaskie paski, z których powycinasz mniejsze kawałki. Później wkładasz surowe przysmaki do piekarnika i suszysz w niskiej temperaturze przez kilka godzin.

Bardzo podobnie wygląda to u nas. Do produkcji używamy mięsa przeznaczonego do spożycia dla ludzi, które łączymy z podrobami, kośćmi oraz warzywami, po czym formujemy paski i suszymy w 45 stopniach przez kilkanaście godzin, co pozwala na zachowanie maksymalnej ilości substancji odżywczych i witamin. Aby karma była bezpieczna biologicznie na koniec przez kilka minut pasteryzujemy ją w 95 stopniach. Tak przygotowana jest krojona na odpowiedniej ilości kawałki i trafia do pakowania.

Wiemy, że chcesz dla swojego psa jak najlepiej.
My również.
Jesteś w odpowiednim miejscu.

Składniki

Karmy Haringo produkowane są z najwyższej jakości składników pochodzących z Polski.

Wybierając jedzenie dla swojego psa na pewno zwracasz uwagę na jego jakość. Karmiąc mięsem wybierasz mięso przeznaczone do spożycia dla ludzi, ale z odpowiednią ilością tkanki włóknistej i tłuszczu. Dodajesz do niego kości (aby zadbać o odpowiednią gospodarkę wapniowo-fosforanową) oraz podroby. Do tego wszystkiego dokładasz warzywa i owoce – może nawet ze swojego własnego ogrodu. Pewnie myślisz tak jak my – nie dałbyś swojemu psu niczego, czego nie mógłbyś zjeść sam.

Dlatego powstało Haringo.

Mięso, którego używamy jest wyłącznie w jakości przeznaczonej do spożycia dla ludzi. Nie używamy mączek ani hydrolizatów, a tylko i wyłącznie świeżego mięsa pochodzącego z Polski.

Warzywa, które znajdziesz w naszych karmach są również polskie, w większości pochodzą z Podlasia, czyli zielonych płuc Polski. Nie używamy zbóż, ziemniaków, grochu ani batatów, bo wierzymy, że wypełniacze są dla psa zbędne.

Dodatek glukozaminy i chondroityny chroni stawy Twojego psa, a zawarta w naszej karmie tauryna pozwala zadbać o zdrowie serca i prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego Twojego przyjaciela. Witaminy i pierwiastki śladowe są w dokładnie dobranej ilości, bo wiemy, że to bezpośrednio wpływa na dobrobyt każdego żywego organizmu.

Możesz nam zaufać.
Kochamy psy.